AKSTeam
Vitajte na našom fóre! Aktuálne máte obmedzený prístup do fóra, pre kompletné zobrazenie fóra a prispievanie je potrebné sa zaregistrovať!
AKSTeam
Vitajte na našom fóre! Aktuálne máte obmedzený prístup do fóra, pre kompletné zobrazenie fóra a prispievanie je potrebné sa zaregistrovať!
AKSTeam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Team Prešov / Counter Strike Klan
 
Domov1Latest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Phoenko
Member
Member



Počet príspevkov : 1
Join date : 19.08.2011

Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1 Empty
OdoslaťPredmet: Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1   Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1 Icon_minitimePi august 19 2011, 07:54

No, po prvé vek nie je dôležitý, pri registrácií som jednu vec pravdivo potvrdil, a do hry ako je CS nikdy nikomu netrebalo vedieť meno, lebo sa to vzťahuje na OOU (ochranu osobných údajov), CS hrám asi tak 2 roky, haha úspechy na servery Parime.CZ/D2 som 4. a 12. v ranku (mení sa to tam, už tam nehrám) a na jednom z naj serverov SK/CZ CServers.cz/d2 som v ranku 24.. Ovládam AMX príkazy a robil som admina na servere CSGaming.sk D2 , ktorý sa ale zrušil a ostal už len jeden alebo dva servery. Hral som za klany, ale bolo to tak že niekto mal STEAM ale niekto bol NS, takže do líg ako je ESL sa nastupovať nedalo, prečo práve ja? Lebo skill niekotrých adminov namňa ani nesiaha, a keď vidím ako obyčajnej skille píšu nech vypne AB (popritom dáva killy do brucha a vlastní steam) tak sa mi chce plakať..

[b]STEAM - Ph0en1
SKYPE - Ph0e-n1[i]
Návrat hore Goto down
Lacio11
Administrátor
Administrátor
Lacio11


Počet príspevkov : 218
Join date : 09.12.2010
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1   Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1 Icon_minitimePi august 19 2011, 08:16

No po 1. Vek je dôležitý lebo nikto nemá rád malé blbé deti , po 2. Meno je potrebne vedieť ako máš byť náš admin keď ta ani nepoznáme bo meno nenapíšeš , po 3. toto nieje vôbec urobená prihláška podľa vzoru takže by ani nemala byť uznaná , po 4. nikoho nezaujíma aký máš rank admin ma vedieť rozoznať cheatera a nie pozerať či je prvý v ranku . No zmojej strany to je zatiaľ všetko
Návrat hore Goto down
http://www.aks.6f.sk
Flegmatik
Administrátor
Administrátor
Flegmatik


Počet príspevkov : 177
Join date : 04.12.2010
Age : 29
Bydlisko : Prešov

Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1   Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1 Icon_minitimePi august 19 2011, 08:17

Topic uzamknutý z dôvodu nedodržania vzoru skús to znovu .
Návrat hore Goto down
http://www.psd.cekuj.net
Sponsored content





Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1   Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Phoenko - Žiadosť o práva ale na nick Ph0e-n1
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Žiadosť o práva CHH na Only D2/Inferno No Woman,No Cry!
» Ziadost o prava na server Warcraft MOD
» žiadosť o práva na OnlyDust2/Inferno
» SmAGeR prava na servery
» Žiadosť o UNBAN (VZOR)!!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
AKSTeam :: AKS | Only Dust2/Inferno :: Práva-
Prejdi na: