AKSTeam
Vitajte na našom fóre! Aktuálne máte obmedzený prístup do fóra, pre kompletné zobrazenie fóra a prispievanie je potrebné sa zaregistrovať!
AKSTeam
Vitajte na našom fóre! Aktuálne máte obmedzený prístup do fóra, pre kompletné zobrazenie fóra a prispievanie je potrebné sa zaregistrovať!
AKSTeam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Team Prešov / Counter Strike Klan
 
Domov1Latest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 staznost na? (precitajte si)

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
KuCHaR
Member
Member



Počet príspevkov : 18
Join date : 16.08.2011

staznost na? (precitajte si) Empty
OdoslaťPredmet: staznost na? (precitajte si)   staznost na? (precitajte si) Icon_minitimeŠt september 08 2011, 04:41

Mam pocit ze neni spravne primat kazdeho cloveka ktory napise na post cheathuntera pretoze podla mna nemaju vsetci nato skusenosti ako napriklad ten lolik co dal mne na cod ban ze za wallhack mal len stastie ze iba na jednu hodinu proste si myslim ze ked nekoho prijat poriadne ho treba vyskusat ci nato ma a ne len ze ci ma skusenosti z amx prikazmy. Dufam ze sa nikto nenahneva ale toto je proste moj nazor.
Návrat hore Goto down
Lacio11
Administrátor
Administrátor
Lacio11


Počet príspevkov : 218
Join date : 09.12.2010
Age : 30
Bydlisko : Prešov

staznost na? (precitajte si) Empty
OdoslaťPredmet: Re: staznost na? (precitajte si)   staznost na? (precitajte si) Icon_minitimeŠt september 08 2011, 04:43

momentálne nemáme veľky vyber a som rad ze su tu zatikal aspoň nejaký CHH ktorý dajú aspoň trochu pozor na server a aspoň tam hrávaju ak sa to rozbehne už to bude o inom
Návrat hore Goto down
http://www.aks.6f.sk
KuCHaR
Member
Member



Počet príspevkov : 18
Join date : 16.08.2011

staznost na? (precitajte si) Empty
OdoslaťPredmet: Re: staznost na? (precitajte si)   staznost na? (precitajte si) Icon_minitimeŠt september 08 2011, 04:47

ale vies toto sa moze nevyplatit pretoze taky admini mozu vsetko posrat lebo ked da ban niekomu kto je dobry a neni cheater tak tam mozno hra aj s kamosmy alebo tak a prestanu hrat vsetci ze su tam sprosty admini to je natom dost blbe
Návrat hore Goto down
(AKS)HaSLeRkA
Moderator CS
Moderator CS
(AKS)HaSLeRkA


Počet príspevkov : 131
Join date : 31.12.2010
Bydlisko : Mocenok pre madarov pri Nitre

staznost na? (precitajte si) Empty
OdoslaťPredmet: Re: staznost na? (precitajte si)   staznost na? (precitajte si) Icon_minitimeŠt september 08 2011, 04:54

Ja sa nevyjadrujem ja budem na nich davat pozor !! Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacio11
Administrátor
Administrátor
Lacio11


Počet príspevkov : 218
Join date : 09.12.2010
Age : 30
Bydlisko : Prešov

staznost na? (precitajte si) Empty
OdoslaťPredmet: Re: staznost na? (precitajte si)   staznost na? (precitajte si) Icon_minitimeŠt september 08 2011, 06:30

pozri sa zatiaľ co su admini tak sú skoro všetci na 80% dobrý ...a co tebe dal ban no tak o tebe by každý admin trochu pochyboval a keďže nehráš steam ale NS tak to keď mal 50 na 50 tak každý kto na NS s tak sa priklana k horšiemu keby si hral steam tak je 50 na 50 ale by išlo k lepšiemu .... a dajak ty KuCHaR si admin na Only a dajak pokroky slabšie sú tam ...noob na COD tam u neho to je lepšie lebo u neho sa aspoň hra ma tam svojich ludi partiu a hrávajú tam a pripájajú sa dalši
Návrat hore Goto down
http://www.aks.6f.sk
Flegmatik
Administrátor
Administrátor
Flegmatik


Počet príspevkov : 177
Join date : 04.12.2010
Age : 29
Bydlisko : Prešov

staznost na? (precitajte si) Empty
OdoslaťPredmet: Re: staznost na? (precitajte si)   staznost na? (precitajte si) Icon_minitimePi september 09 2011, 07:45

všetci čo sú, sú na skúšku takže ak budú oveľa závažnejšie chyby bude sa to riešíť a myslím že lacio to o tom pochybovaní vystihol zatiaľ začináme takže nemáme veľký výber a aspoň tu aj neskúsený admini môžu nabrať skúsenosti a je tu kategória unban tak ak dostaneš ban neprávom stačí si napísať o unban myslím že topic vyriešený ak sa k tomu ešte chcete porozprávať tak voľná diskusia je otvorená tu sa topic zamyká...
Návrat hore Goto down
http://www.psd.cekuj.net
Sponsored content





staznost na? (precitajte si) Empty
OdoslaťPredmet: Re: staznost na? (precitajte si)   staznost na? (precitajte si) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
staznost na? (precitajte si)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sťažnosť na novy COD mod

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
AKSTeam :: AKS | Only Dust2/Inferno :: Sťažnosti a Chyby-
Prejdi na: