AKSTeam
Vitajte na našom fóre! Aktuálne máte obmedzený prístup do fóra, pre kompletné zobrazenie fóra a prispievanie je potrebné sa zaregistrovať!
AKSTeam
Vitajte na našom fóre! Aktuálne máte obmedzený prístup do fóra, pre kompletné zobrazenie fóra a prispievanie je potrebné sa zaregistrovať!
AKSTeam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Team Prešov / Counter Strike Klan
 
Domov1Latest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Saris len dohoda na terminoch

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
drago
Moderator AS
Moderator AS
drago


Počet príspevkov : 63
Join date : 05.12.2010
Age : 30

Saris len dohoda na terminoch Empty
OdoslaťPredmet: Saris len dohoda na terminoch   Saris len dohoda na terminoch Icon_minitimePo marec 21 2011, 09:15

Ludia dnes som kontaktoval jedneho typka z tych co robili saris a prislubil mi ze nikedy dame nejaky battle takze zatial som nedohadoval nic zavezne ani tak... mam dost svojej roboty + predavama kupujem zbran takze sa nenudim ale pokusim sa nieco presnejsie vybavit... dufam ze mam u vas male VYZNAMNE +
takze prosim skuste sa vyjadrit ci by ste sli a ked tak kedy ale urcite nie tento ani buduci tyzden...
Návrat hore Goto down
Lacio11
Administrátor
Administrátor
Lacio11


Počet príspevkov : 218
Join date : 09.12.2010
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Saris len dohoda na terminoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Saris len dohoda na terminoch   Saris len dohoda na terminoch Icon_minitimePo marec 21 2011, 18:18

ja by som siel
Návrat hore Goto down
http://www.aks.6f.sk
Imro
ASTeam
ASTeam
Imro


Počet príspevkov : 6
Join date : 16.01.2011
Age : 29
Bydlisko : Prešov

Saris len dohoda na terminoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Saris len dohoda na terminoch   Saris len dohoda na terminoch Icon_minitimeUt marec 22 2011, 08:06

idem
Návrat hore Goto down
Trajner
Administrátor
Administrátor
Trajner


Počet príspevkov : 29
Join date : 07.12.2010
Age : 31
Bydlisko : Prešov

Saris len dohoda na terminoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Saris len dohoda na terminoch   Saris len dohoda na terminoch Icon_minitimeUt marec 22 2011, 10:16

Nieje žiaden problém..


Naposledy upravil Trajner dňa Ne marec 27 2011, 08:20, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.aksteam.tk
norick
ASTeam
ASTeam
norick


Počet príspevkov : 19
Join date : 10.12.2010

Saris len dohoda na terminoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Saris len dohoda na terminoch   Saris len dohoda na terminoch Icon_minitimePi marec 25 2011, 07:49

ja som za
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Saris len dohoda na terminoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Saris len dohoda na terminoch   Saris len dohoda na terminoch Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Saris len dohoda na terminoch
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
AKSTeam :: (AKS) Airsoft :: Voľná Diskusia Airsoft-
Prejdi na: