AKSTeam
Vitajte na našom fóre! Aktuálne máte obmedzený prístup do fóra, pre kompletné zobrazenie fóra a prispievanie je potrebné sa zaregistrovať!
AKSTeam
Vitajte na našom fóre! Aktuálne máte obmedzený prístup do fóra, pre kompletné zobrazenie fóra a prispievanie je potrebné sa zaregistrovať!
AKSTeam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Team Prešov / Counter Strike Klan
 
Domov1Latest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Práva na AKS classic

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Desktop
Member
Member



Počet príspevkov : 4
Join date : 28.08.2011

Práva na AKS classic Empty
OdoslaťPredmet: Práva na AKS classic   Práva na AKS classic Icon_minitimePi apríl 13 2012, 21:50

Nick v hre: DeSkToP
Steam ID: STEAM_0:1:34535876
Vek: 16
Skúsenosti z amxx: Mám ale ešte sa mam toho veľa učiť. Som administrátorom na portály open-arena.
Životopis CS: Hrám cs 4-5 rokov, čiže rozoznám cheatera od skillera. Mám klan menom FTW.
Prečo pravé vy?: Pretože hrávam na vašich serveroch už dlho poznám hráčov. Keď budú potrebovať hráči pomôcť tak im z radosťou pomôžem. Bývam pravidelne aktívny.
Kontakt: ondrej-demo
Iné: Ďakujem za skorú odpoveď.
Návrat hore Goto down
Lacio11
Administrátor
Administrátor
Lacio11


Počet príspevkov : 218
Join date : 09.12.2010
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Práva na AKS classic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Práva na AKS classic   Práva na AKS classic Icon_minitimeSo apríl 14 2012, 08:57

tak ja nie som ani proti len ked už si admin na open arene prečo chceš práva aj u nás ?
Návrat hore Goto down
http://www.aks.6f.sk
Desktop
Member
Member



Počet príspevkov : 4
Join date : 28.08.2011

Práva na AKS classic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Práva na AKS classic   Práva na AKS classic Icon_minitimeSo apríl 14 2012, 19:54

Preto že veľa krát nieje žiadny admin aktívny cez deň a ja by som chcel túto medzeru zaplniť. A na portály som administrátorom len na jednom servery a na ten server nikto nechodí, keď niekto príde tak mi začne nadávať že som cheater a potom sa odpojí.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Práva na AKS classic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Práva na AKS classic   Práva na AKS classic Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Práva na AKS classic
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Práva na D2/inferno
» Práva na server..
» SmAGeR prava na servery
» žiadosť o práva na OnlyDust2/Inferno
» Žiadosť o práva CHH na Only D2/Inferno No Woman,No Cry!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
AKSTeam :: AKS | Only Dust2/Inferno :: Práva-
Prejdi na: