AKSTeam
Vitajte na našom fóre! Aktuálne máte obmedzený prístup do fóra, pre kompletné zobrazenie fóra a prispievanie je potrebné sa zaregistrovať!
AKSTeam
Vitajte na našom fóre! Aktuálne máte obmedzený prístup do fóra, pre kompletné zobrazenie fóra a prispievanie je potrebné sa zaregistrovať!
AKSTeam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Team Prešov / Counter Strike Klan
 
Domov1Latest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 znova som pouzitelny

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
drago
Moderator AS
Moderator AS
drago


Počet príspevkov : 63
Join date : 05.12.2010
Age : 30

znova som pouzitelny Empty
OdoslaťPredmet: znova som pouzitelny   znova som pouzitelny Icon_minitimeSt apríl 20 2011, 01:04

Chlapci zajtra mi pride zbran takze konecne som znova hratelny clen... Very Happy uz sa tesim ako ju vyskusam bojte sa ma !!! What a Face
Návrat hore Goto down
Lacio11
Administrátor
Administrátor
Lacio11


Počet príspevkov : 218
Join date : 09.12.2010
Age : 30
Bydlisko : Prešov

znova som pouzitelny Empty
OdoslaťPredmet: Re: znova som pouzitelny   znova som pouzitelny Icon_minitimeSt apríl 20 2011, 05:57

no urcite uy sa tasiem Very Happy no uvidime jak stou P90 budes hrat v sobotu by sme mali ist hrat ale neviem asni nepojdem bo ani peto ani ja nemam plyt ta co kolko bude ? ta co chcete hrat v sobotu ? ciui nadalsi tyzden zahrame _?
Návrat hore Goto down
http://www.aks.6f.sk
norick
ASTeam
ASTeam
norick


Počet príspevkov : 19
Join date : 10.12.2010

znova som pouzitelny Empty
OdoslaťPredmet: Re: znova som pouzitelny   znova som pouzitelny Icon_minitimeŠt apríl 21 2011, 03:23

serus... sorry že píšem tu ale ta sa dosťponáhľam a bol by som rád keby ste sa tu vyjradrili všetci.. mi bolal ten ujko od paliet že má nejakých 20 zvyšných paliet... sa vyjadrite že či ste ochotní niekto poskytnúť auto väčšie lebo by trebalo ísť po nich do župčan.... alebi by nožno stačilo len auto s guľľou lebo vozík by som zohnal...vyjadrite sa čím skôr.....peniaze netreba žiadne ale ta keď pôjde moj oco s felíciou ta to bude treba asi otočiť na 2-krát ta by asi trebalo..ale hlavne sa vy vyjadrite čo máte väčšie autá.. serus

Návrat hore Goto down
Sponsored content





znova som pouzitelny Empty
OdoslaťPredmet: Re: znova som pouzitelny   znova som pouzitelny Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
znova som pouzitelny
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
AKSTeam :: (AKS) Airsoft :: Voľná Diskusia Airsoft-
Prejdi na: